+48 791 520 095

Jestem fotografem „na cały etat” i oprócz fotografii ślubnej zajmuję się też fotografią studyjną i wykonuję rodzaju sesje zdjęciowe dla osób indywidualnych (zdjęcia na portale społęcznościowe, fotografia rodzinna, sesje kobiece i sesje biznesowe)

Sesje w pełnowymiarowym studio odbywają się w Warszawie i Krakowie. Wszędzie indziej możliwa jest organizacja sesji fotograficznej z mobilnym sprzętem studyjnym. Zainteresowanych oczywiście zapraszam do kontaktu!

sesja kobieca jola 009 1 mini 1080px 2

Co się wybrania na sesji?

W czasie sesji można wykonywać zdjęcia rożnego rodzaju, w tym akt, beauty (czyli staramy się podkreślić piękno make upem), glamour (czyli staramy się podkreślić piękno make upem i ciuchami), portret (czyli staramy się też coś o danej osobie opowiedzieć). Nie specjalizuję się w fotografii mody.

W moim sklepiku z prezentami można zamówić sesję zdjeciową na prezent dla bliskiej osoby- każdy kupon jest spersonalizowany i można do niego zamówić pasujące akcesoria jak drewniane pudełko w tym samym rozmiarze.

Jak przebiega sesja fotograficzna?

Najpierw rozmawiamy osobiście lub online o Twoich oczekiwaniach, czego efektem jest konkretny plan sesji (lokacja, make up, stylizacje)

W dniu sesji pracujemu kilka godzin na planie, żeby wykonać jak najbardziej zróżnicowany materiał, jak najwięcej razy zmienić ustawienie światła, przebrać się lub poprawić makijaż.

Po sesji otrzymujesz dostęp do wglądówek online. Jest tam możliwość wygodnego wybrania najlepszych zdjęć, po prostu klikając w miniaturki. Jeśli podoba Ci się większa ilość zdjęć, może je dokupić a system na bieżąco pokazuje prawidłową cenę.

W ciągu kilku dni od wyboru zdjęć, otrzymujesz gotowy pakiet – zdjęcia elektroniczne w pełnej rozdzielczości, piekne wydruki na wysokiej jakości papierze (w technologii pigmentowej czyli duża lepsza jakość niż lab za rogiem).

Jakie są rodzaje sesji zdjęciowych?

Rodzajów sesji jest tyle, co celów sesji.

  • Jeśli chcesz pokazać czyjś charakter, to portret.
  • Jeśli chcesz pokazać czyjś charaktem ale przed obiektywem jest cala rodzina – to zdjęćie rodzinne.
  • Jeśli chcesz pokazać piękno twarzy podkreślone przez makijaż to beauty / make up
  • Jeśli chcesz pokazać piękno podkreślone przez makijaż i ciuchy to glamour.
  • A jesli chcesz pokazać piękno nie podkreślone przez ciuchy to mowa o akcie.
  • A dwa powyższe w jednym to sesja kobieca / sensualna lub buduarowa.

Więcej pomysłów na sesje zdjęciowe znajdziecie na profesjonalnesesje.pl

Powrót do oferty fotografii ślubnej