Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 na Fotografia Górscy

Najlepsze zdjęcia ślubne według Izy i Zygmunta Górskich, czyli wykonana aparatem fotograficznym relacja z wydarzeń, przefiltrowana przez wrażliwość autorów.

Fotografia Górscy nsjlrpsze zdjęcia ślubne

Iza Górska mówi

Gdybym miała o tym roku krótko opowiedzieć – zdecydowanie dużo było piękna. Coraz większe znaczenie ma estetyka, coraz ważniejsza jest więc również oprawa fotograficzna. Przepięknie przystrojone pałace, dwory, zamki – miejsca z historią i duszą – stanowią niezwykłe tło dla reportażu w Waszego dnia. Ale jednak tło to tylko tło, a na tym tle wiele się działo. Po raz kolejny możemy śmiało powiedzieć, że mamy okazję fotografować naprawdę dzikie i szalone imprezy. Bo bawią się na nich otwarci i bezpretensjonalni ludzie – których zdecydowanie kocha obiektyw

 

Inspiracje: Fotografia ślubna Górscy. Kraków i okolice

Najlepszy fotograf ślubny to dla nas ten, który tak przedstawi Wasz najważniejszy dzień, że bliscy przyjaciele się zachwycą, a ci dalsi będą zazdrościć.

Tym razem przyjaciele z Krakowa, w osobach Izy i Zygmunta Górskich. Małżonkowie, partnerzy w życiu i w pracy, dla których fotografia ślubna jest największą pasją.

Zapraszam do obejrzenia i odwiedzenia Górskich na Iza i Zygmunt Górscy – Fotografia ślubna Kraków i okolice

Inspiracje: Fotografia ślubna Górscy. Kraków i okolice 1

fotografowie ślubni z Krakowa