Ślub i wesele w centrum Warszawy – kościół św. Anny, Pałac Ślubów, Pałac Prymasowski

Gdzie na wesele? Oto kilka sprawdzonych pomysłów w centrum Warszawy.  Ulubione bo chyba najczęstsze, a przy okazji jedno z najlepiej sprawdzających się. Lista jest zdecydowanie nieobiektywna, bo połączenie Św. Anna lub Pałac ślubów / Pałac Prymasowski zdarza mi się najczęściej i bardzo je lubię także z czysto osobistych i logistycznych pobudek.

Ślub Kościelny czy cywilny? Pałac ślubów na Starówce i Kościół św. Anny

Akademicki Kościół świętej Anny to wymarzone miejsce na  ślub kościelny.

Jest to miejsce położone w samym centrum stolicy, z wejściem bezpośrednio od strony Krakowskiego Przedmieścia. Po drodze mamy piękny widok na  panoramę Warszawy w stronę Pragi, w tym na Stadion Narodowy.

Ślub i wesele w centrum Warszawy - kościół św. Anny, Pałac Ślubów, Pałac Prymasowski 3

 

Continue Reading →

sesja ślubna w Ogrodzie Krasińskich

Kogo na ślub? Kamerzysta? Fotograf? Czy oferta łączona?

Kamerzysta czy fotograf? Kogo zatrudnić do uwiecznienia ślubu?

Fotograf, czy kamerzysta? To trudny wybór. Postaram się opisać częste wątpliwości par młodych i może coś mi się uda podpowiedzieć?

Zalety fotografa na ślubie

Warto zatrudnić fotografa na  ślub. Osoba robiąca zdjęcia ma sporo zalet. Przede wszystkim nie pracuje w systemie ciągłym i jest mniej widoczna. Tak mi się w każdym razie wydaje, chociaż samemu będąc fotografem ważącym ponad 100 kilo mogę być bardziej widoczny niż mi się wydaje. A jednak, sposób pracy fotografa jest taki, że zwykle nie musi trzymać się bardzo blisko.

Continue Reading →

Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 na Fotografia Górscy

Najlepsze zdjęcia ślubne według Izy i Zygmunta Górskich, czyli wykonana aparatem fotograficznym relacja z wydarzeń, przefiltrowana przez wrażliwość autorów.

Fotografia Górscy nsjlrpsze zdjęcia ślubne

Iza Górska mówi

Gdybym miała o tym roku krótko opowiedzieć – zdecydowanie dużo było piękna. Coraz większe znaczenie ma estetyka, coraz ważniejsza jest więc również oprawa fotograficzna. Przepięknie przystrojone pałace, dwory, zamki – miejsca z historią i duszą – stanowią niezwykłe tło dla reportażu w Waszego dnia. Ale jednak tło to tylko tło, a na tym tle wiele się działo. Po raz kolejny możemy śmiało powiedzieć, że mamy okazję fotografować naprawdę dzikie i szalone imprezy. Bo bawią się na nich otwarci i bezpretensjonalni ludzie – których zdecydowanie kocha obiektyw

 

Inspiracje: Fotografia ślubna Górscy. Kraków i okolice

Najlepszy fotograf ślubny to dla nas ten, który tak przedstawi Wasz najważniejszy dzień, że bliscy przyjaciele się zachwycą, a ci dalsi będą zazdrościć.

Tym razem przyjaciele z Krakowa, w osobach Izy i Zygmunta Górskich. Małżonkowie, partnerzy w życiu i w pracy, dla których fotografia ślubna jest największą pasją.

Zapraszam do obejrzenia i odwiedzenia Górskich na Iza i Zygmunt Górscy – Fotografia ślubna Kraków i okolice

Inspiracje: Fotografia ślubna Górscy. Kraków i okolice 5

fotografowie ślubni z Krakowa

Made with by Colormelon